Dr. Muneer Rayan Dr. Muneer Rayan jest uznanym ekspertem w dziedzinie zdrowia i farmacji. Posiada ponad 21 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej i medycznej. Jako właściciel sieci farmaceutycznej Dar AlRayan w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz przewodniczący Narodowej Konferencji Farmaceutycznej i Medycznej, jest pionierem innowacji w sektorze. Jego wkład w diagnostykę medyczną oraz walkę z chorobami zakaźnymi, w tym wirusem HPV, jest nieoceniony. Jego wystąpienie na Akademii Inwestorów obiecuje być inspirujące i pouczające dla uczestników.

Dr. Abdulla Khalfan Saeed Al Kindi Dr. Abdulla Khalfan Saeed Al Kindi to ceniony ekspert w dziedzinie zdrowia publicznego i farmacji. Przez 19 lat pracował w Ministerstwie Zdrowia i Profilaktyki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz jest członkiem zarządu dwóch renomowanych uniwersytetów. Jego wiedza dotycząca malarii i kontroli wektorów, a także jego pasja do poprawy zdrowia publicznego, sprawiają, że jest wartościowym prelegentem na naszej Akademii Inwestorów.

Magdalena Adigwe Magdalena Adigwe to dynamiczna przedsiębiorczyni i inwestorka w brytyjskim rynku nieruchomości. Jej zdolność do znalezienia korzystnych rozwiązań i tworzenia wartości z wizji, która mogłaby zostać pominięta przez innych, czyni ją wyjątkowym graczem. Jej imponujące portfolio nieruchomości, osiągnięte w ciągu zaledwie pięciu lat, jest dowodem na jej umiejętności i determinację.

Elżbieta Liberda Elżbieta Liberda to ceniony radca prawny, inwestorka oraz specjalistka w dziedzinie prawa nieruchomości. Jej zdolności w regulacji stanów prawnych, rozwiązywaniu konfliktów i tworzeniu lukratywnych biznesów z nieruchomościami uczyniły ją autorytetem w sektorze. Jej wiedza jest źródłem inspiracji dla innych inwestorów i przedsiębiorców.

Artur Orzełowski Artur Orzełowski to doświadczony przedsiębiorca i wizjoner w dziedzinie inwestycji. Jego ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie, szczególnie w zakresie nieruchomości ziemskich, przekształcania nieruchomości i tworzenia skutecznych strategii, uczyniło go kluczowym graczem na rynku. Jego zdolność do wykorzystania psychologii rynku i ludzkiego zachowania sprawia, że jego podejście jest unikalne i efektywne.

Bartłomiej Tyndyk Bartłomiej Tyndyk to wykwalifikowany radca prawny, specjalizujący się w prawie cywilnym, nieruchomościach i prawie bankowym. Jego praktyczna wiedza i doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach adwokackich czynią go cennym ekspertem w dziedzinie prawa nieruchomości. Jako specjalista w transakcjach nieruchomościowych, jest źródłem praktycznych umiejętności i wiedzy.

Ewelina Tobiasz Ewelina Tobiasz to ceniony ekspert finansowy i inwestycyjny z głębokim doświadczeniem w budowaniu biznesu i zabezpieczaniu majątku. Jej pasja do dzielenia się wiedzą i wspierania innych w rozwoju finansowym sprawia, że jest cennym prelegentem. Jej zaangażowanie w różne inicjatywy społeczne i biznesowe dodaje jej perspektywy i inspiracji.

Te wyjątkowe osobowości reprezentują różnorodne dziedziny biznesu i inwestycji, a ich wystąpienia na Akademii Inwestorów obiecuje być inspirujące, pouczające i pełne praktycznych wskazówek dla uczestników.